bitcoin inwestycja kryptowaluty

Bitcoin – dobry moment do zajęcia pozycji!

Aktualnie (moim zdaniem) mamy dobry moment do zajęcia pozycji, czyli kupna Bitcoina (BTC).
Jesteśmy po korekcie pierwszego impulsu wzrostowego, teraz tworzy się kolejny impuls, więc uważam, że trend wzrostowy na ten moment będzie kontynuowany i rynek powinien dać zarobić.

Ja właśnie kupiłem Bitcoina za 10k PLN – zakup na zwykłej giełdzie – bez dźwigni – na prostych zasadach.
Jeśli trend ulegnie zmianie i nie będzie kontynuacji wzrostów pozbędę się stratnej pozycji.
O jakichkolwiek zmianach w związku z tą pozycją na bitcoinie będę informował na bieżąco. Zaglądaj do tego wpisu co kilka godzin jeśli również zdecydujesz się na zakup Bitcoin.

Cel inwestycji – krótko/średnioterminowa. Myślę, że 10% zarobku mnie usatysfakcjonuje 🙂

Jest to świetny przykład inwestycji kapitału i budowy nowych aktyw. O inwestycji w aktywa przeczytasz więcej w poprzednim wpisie (zarabianie i inwestycja w aktywa).


Pamiętaj, że decyzje czy warto inwestować czy też nie musisz podjąć sam.
Apeluję o rozwagę. Jeśli nie masz doświadczenia w inwestowaniu – OSTROŻNIE podejdź do rynku!!!

Aktualizacja:
Dzisiaj zamierzam zamknąć pozycję (w tym momencie z małym zyskiem – tylko jakieś 100 zł) na rzecz otwarcia i grania z mniejszym kapitałem na pozycję i piramidowania pozycji.
Mała zmienność na rynku w ostatnich 2 dniach. Kupujący nie mogą się zdecydowanie przebić, przez co cena praktycznie stoi w miejscu. Myślę, że jeśli zainwestowałeś w BTC po cenie 6000 – 6500$ to był to bardzo dobry moment na inwestycje długoterminową. W sobotę robiłem analizę fundamentalną i zapowiada się naprawdę ciekawie, kupiłeś po niskiej cenie, więc masz przewagę 🙂Na ten moment mało optymistycznie. Cena troszeczkę spadła, ale z mojej analizy wynika, że powinien tworzyć się kolejny impuls wzrostowy lub przynajmniej odbicie ceny do 7k$ po ostatnich spadkach. Sądzę, że pozycję będę trzymał jakiś tydzień (w przypadku wzrostów w dniu jutrzejszym), jeśli cena będzie spadała będę rozważał sprzedaż ze stratą (niewielką).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *