masternody

Inwestycja w Masternody midas.investments – czy warto?

Midas.investments to platforma dzięki której możemy inwestować w masternody lub ich część i zarabiać pasywnie. Sam wykupiłem ok. 50% masternoda kryptowaluty SafeInsure (SINS), więc postanowiłem napisać krótką recenzję na temat tego sposobu zarabiania na kryptowalutach.Na platformie Midas mamy ponad 50 różnych kryptowalut w których możemy wykupić masternoda. Koszta utrzymania masternoda są niskie oraz zależą od danej kryptowaluty – są opłaty procentowe (5% dziennych zysków) lub stałe (miesięcznie wychodzi niecałe 5$). Wszystko wydaje się bardzo proste. Dosłownie za pomocą 3 kliknięć na stronie możemy inwestować w masternoda przelewając coiny do midasa.

Z naliczeniami bywało różnie – na początku były 2 razy dziennie co 12 godzin. Aktualnie coiny dodawane są raz dziennie. Wysokość naliczeń też jest różna – ostatnio zdarzyło się tak, że w jednym dniu miałem więcej niż zazwyczaj, jednak w kolejnym naliczenie było mniejsze, więc nie należy się sugerować naliczeniami z pojedynczych dni.

Kontakt z Supportem jest dobry – szybkie odpowiedzi na platformie discord. Każda osoba z teamu obsługuje dany dział supportu dzięki czemu otrzymamy odpowiedź na każde zadane pytanie.

Najważniejsze jest to, aby wybrać dobrą monetę i aby osiągnąć dobre ROI. Ja podjąłem strategię jednorazowej inwestycji (bez reinwestowania) i wypłaty środków średnio co 2 dni, lub automatycznych wypłat codziennie.
Postanowiłem zainwestować w infrastrukturę tej technologii i w pełni wykorzystać potencjał jaki daje blockchain.

Czy warto inwestować, czy jednak nie?
Na to pytanie odpowiedź sobie sam – zawsze możesz przetestować możliwości tej platformy i sprawdzić jak to wszystko funkcjonuje – inwestować możemy już od 1 coina danej monety.

1 thought on “Inwestycja w Masternody midas.investments – czy warto?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *