kopalnia ethereum Independent Enterprise

Inwestycja w moc wydobywczą w realnej kopalni Ethereum

Inwestycja w wydobycie Ethereum w polskiej kopalni Independent EnterpriseCześć! Witam Cię serdecznie na mojej stronie kryptoinwestycja.info.

Skoro tutaj trafiłeś, to pewnie słyszałeś już o kryptowalutach i teraz zastanawiasz się jak TY możesz na nich zarobić, prawda?

W biznesie (czy to w internetowym, czy stacjonarnym) jest złota zasada – ucz się od osób najlepszych w danej branży, które mają dobre wyniki poparte wiedzą i doświadczeniem biznesowym. Będzie to dla Ciebie w pewnym sensie droga na skróty. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Unikniesz popełniania błędów.

 

Dlaczego to takie ważne?
Ja uczyłem się metodą prób i błędów.
Testowałem różne metody zarabiania na kryptowalutach, mniej, jak i bardziej skuteczne. Niektóre inwestycje obarczone były tylko znikomym ryzykiem, ale były też takie gdzie ryzyko było bardzo duże [zyski też :)].
Zarobiłem całkiem dobre pieniądze na inwestowaniu w krypto i patrząc z perspektywy czasu mogę podzielić się z Tobą skutecznym i bezpiecznym sposobem inwestowania i pomnażania swojego majątku na kryptowalutach.

 


OK, do rzeczy! Teraz konkrety 🙂 Co to za sposób?Inwestycja w realną, funkcjonującą polską kopalnię kryptowalut Independent Enterprise
.
Po kilku latach spędzonych na badaniu i edukowaniu się w temacie kryptowalut i blockchain’a, śmiało mogę stwierdzić, że ten sposób jest najbezpieczniejszy i skuteczny zarazem.


Nowości!
Każdy kontrakt wydobywa dla Nas ETH przez 730 dni, czyli 2 lata (wcześniej było to 18 miesięcy)!
Za moc obliczeniową zapłacisz teraz również zwykłym przelewem bankowym!Poniżej przedstawiam Ci dokładne informacje nt. tej kopalni:

 

Dziesięciu Założycieli – są to Przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu sieciowego, MLM, internetowej oraz kryptowalutowej.

  

 
Zasady zarabiania są proste – kupujesz moc wydobywczą firmowych koparek, które ustawione są na kopanie ETH i otrzymujesz wynagrodzenie, czyli coiny (w ETH), które jest oczywiście zależne od wykupionego kontraktu. W IE zarabiasz tyle ile wykopią koparki – tylko realne zyski wypłacane są przez Firmę.

Poniżej znajduje się tabela, która pokazuje jak wygląda wydobycie. Przeliczenia są dokonane na podstawie wcześniejszych kursów ETH.

 

 

 

Aktualnie kurs Ethereum jest nisko. Pomyśl, ile będziesz zarabiał, kiedy kurs wróci na 1000$ oraz więcej 1500$ czy 2000$. Wystarczy spojrzeć trochę szerzej, a zobaczysz ogromny potencjał i zyski z kopania krypto 🙂 Zobacz sobie jak w przeszłości wyglądał kurs ETH i ile zarobili ludzie, którzy zainwestowali w niego wcześniej.

 

Żałuję, że nie byłem w tej grupie, ale teraz naprawiam swój błąd 🙂

Ja na ETH zarobiłem na inwestycji średnioterminowej ok.70%, a mogłem więcej 🙂 Nic straconego. Dodam jeszcze, że rekordowo ETH kosztował ok. 1400$.

 

 

Ważne INFO:
W programie nie ma tzw. pustych rejestracji. Rejestrując się musisz od razu zakupić jakiś kontrakt, np. ten za 111 $ lub inny.
Opłaty możesz dokonać w kryptowalutach dostępnych na BitBay lub np. za pomocą zwykłego przelewu bankowego.


Kiedy rejestrujesz się w Independent Enterprise Aby kupić wyższy kontrakt np. Beta MINI musisz mieć wykupiony wszystkie niższe kontrakty, czyli wszystkie pakiety ALPHA (MINI, MIDI, LARGE). Jeśli chcesz kupić pakiet ALPHA MIDI musisz mieć ALPHA MINI itp.


Warto wspomnieć, że kontrakty rozpoczynają wydobycie w 31 dniu od ich zakupu.

 

 

Zerknij jeszcze jakie korzyści możesz odnieść rozpoczynając współpracę z Firmą.
Poniżej TOP 10 zalet, które (mam nadzieję) pomogą podjąć Ci właściwą decyzję.

 

OK, przechodzimy dalej – do matryc i dodatkowych bonusów jakie możesz otrzymać angażując się w Projekt.
Jeśli chcesz zwielokrotnić swoje zyski, możesz (ale oczywiście nie musisz) polecać program innym osobom i jeśli one zdecydują się zainwestować Ty otrzymasz prowizję. Otrzymujesz 5% za każdy zakup kontraktu przez Twojego Bezpośredniego Poleconego oraz 5% aż do 10 linii w Twojej Strukturze (pod warunkiem osiągnięcia wymaganego limitu osób bezpośrednich).
Świetnie zilustrowane zostało to na poniższym slajdzie:

Pierwsze 2 poziomy są dostępne od razu. Na trzecim poziomie, aby otrzymać bonus należy mieć 3 osoby bezpośrednio zapisane z Twojego linka – i tak kolejno – 4 poziom – 4 osoby; 5 poziom – 5 osób itd.

 

Zobacz jakie masz możliwości zarobkowe.

Jest to wspaniała możliwość zwiększenia swojego dochodu całkowicie online 🙂

 

To jeszcze nie wszystko – otrzymujesz dodatkowo, całkowicie z automatu DARMOWYCH POLECONYCH – tzw. spady.

Są to osoby które zarejestrowały się po Tobie na stronie głównej i nie mają Polecającego. Dodatkowe $$$ dla Ciebie 🙂

 

Został ostatni bonus – Foreman Bonus. Na czym polega?

 

OK, mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Jeśli masz jakieś pytania, pojawił się problem z czymkolwiek – daj mi znać na maila. Pomogę i wszystko wytłumaczę 🙂 Przedstawiłem Ci możliwości i mam nadzieję, że tak jak ja dostrzegasz ogromną szansę zarobkową dzięki Independent Enterprise.

 

Zapraszam Cię do mojej grupy aktywnych inwestorów.
Dołącz do mojego teamu i zarabiaj razem z nami.


U Nas zmaksymalizujesz swoje zyski – otrzymasz (całkowicie za darmo) stronę internetową do polecania Independent Enterprise oraz poradnik w jaki sposób dodatkowo zarobić na kryptowalutach podczas inwestycji na dłuższy okres czasu. (poradnik mojego autorstwa, dostępny tylko dla osób współpracujących ze mną)

Oferuję również – dodatkowo – edukację w temacie kryptowalut/blockchain/finansowej – w tym również analizy technicznej najpopularniejszych coinów.


Kliknij w baner poniżej, a zostaniesz przeniesiony na stronę rejestracji Independent Enterprise, gdzie będziesz mógł założyć konto i zakupić swój pierwszy kontrakt na wydobycie Ethereum. 

Pozostaje tylko zarejestrować się, kupić kontrakt (możesz zacząć od najmniejszego za 111$) i pasywnie wydobywać ETH – oraz jeśli chcesz aktywnie polecać biznes jakim jest pasywne kopanie kryptowalut.

 

 
Zobacz również inne wpisy na blogu:
Relacja wideo z kopalni Independent Enterprise
Co najlepiej wybrać, aby zarabiać. Porównanie metod zarabiania na kryptowalutach.
W jaki sposób kupić swoje pierwsze kryptowaluty?
 
oraz inne wpisy na blogu…
 
Pozdrawiam.
KryptoInwestor 🙂
 

2 thoughts on “Inwestycja w moc wydobywczą w realnej kopalni Ethereum”

  1. Jestem od dłuższego czasu w Independent Enterprise i jestem zadowolony. Regularnie otrzymuję naliczenia z kontraktu. Nie ma żadnych problemów, a jeśli czegoś nie wiem to Krypto Inwestor zawsze pomoże i podpowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *