jak polecać zarabianie w internecie internet marketing

Sprawdź jak zarabiać więcej czyli polecamy wydobycie kryptowalut!

Jak zarabiać więcej? Polecanie Biznesu wydobycia kryptowalut i zarabiania w internecie.


W dzisiejszym wpisie poruszymy temat związany z polecaniem wydobycia kryptowalut, czyli dodatkowym możliwościom zarobkowym z których każdy Partner Independent Enterprise może skorzystać i dzięki temu zarabiać więcej!

Aby rozpocząć polecanie musimy znaleźć lub mieć produkt bądź usługę, którą będziemy promować (online lub offline) i skupić się na pozyskaniu Klientów. W ten sposób zarabiamy, czyli otrzymujemy prowizję od zakupów naszego Poleconego.


Czy w IE mamy produkt lub usługę do polecania?
Oczywiście! Głównym produktem Firmy są kontrakty na wydobycie Ethereum (zakup mocy obliczeniowej w kopalni).
Liczba tych kontraktów jest teoretycznie nieograniczona, co oznacza, że nie musimy ograniczać się w polecaniu, gdyż dla każdego zainteresowanego znajdzie się moc wydobywcza ETH 🙂
Każdy Partner IE po rejestracji otrzymuje swój link służący do polecania i to w zasadzie wystarczy aby rozpocząć działanie.


W jaki sposób polecać? Co jest najważniejsze?
Wszystko zależy od tego czy będziesz polecać głównie w internecie, czy także osobiście np. znajomym lub rodzinie.
Na starcie ode mnie otrzymujesz swoją stronę służącą do polecania, którą możesz wykorzystać i reklamować ją w różnych miejscach w internecie np. portalach społecznościowych. Facebook jest doskonałym miejscem reklamy, dotrzesz do nowych osób wśród których z pewnością będą osoby zainteresowane zarabianiem w internecie.
Inne portale społecznościowe – twitter, instagram czy nawet youtube – dzięki tym narzędziom dotrzesz do szerokiej grupy osób i wypromujesz dany produkt. Myślałeś o tym, aby nagrywać filmiki? Zacznij od youtube – pokaż w jaki sposób można zacząć zarabiać w internecie, jak ty to robisz, jeśli chcesz nagraj poradniki jak poruszać się na stronie, jak kupić kontrakt w IE. Możliwości jest wiele.


Co jest najważniejsze? Konsekwencja, determinacja i najważniejsze – nie poddawać się!
Na początku przygotuj się na to, że nie będzie efektów – to normalne. Rezultaty pracy przyjdą z czasem i jeśli konsekwentnie będziesz realizował swój plan i nie poddasz się zostaniesz nagrodzony 🙂
Pamiętaj – liczy się również systematyczność.
Chcesz prowadzić bloga – dodawaj regularnie wpisy.
Marketing na facebooku, twitterze – dodawaj wpisy na swoich profilach.
Wideo na youtube – dodawaj regularnie filmiki, udzielaj odp. w komentarzach.Mówiąc krótko – zaangażuj się w to co robisz i polecaj na 100%. Warto się tym zająć, gdyż można bardzo dobrze zarabiać (mało ryzykownie i stabilnie) 🙂 Masz doskonały produkt do promocji, bo kto z nas nie chciałby zarabiać lekko, łatwo i przyjemnie? W dodatku jest to praca przez internetPozdrawiam i do roboty [samo się nic nie zrobi] 🙂
Krypto Inwestor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *