O mnieKilka słów na mój temat, czyli poznaj Krypto Inwestora 🙂

Buntownik z wyboru, czyli coś więcej niż szara przeciętność…

kryptoinwestor


Cześć. Nazywam się Mateusz Krużycki.
Na co dzień zajmuję się prowadzeniem oraz rozwijaniem mojej Firmy w zakres której wchodzą między innymi kryptowaluty i zarabianie na nich na różne sposoby np. wydobycie kryptowalut.


Od zawsze pasjonowała mnie informatyka i wszystko co jest z nią związane. Począwszy od rozbudowy i naprawy komputerów PC, a kończąc na tworzeniu stron internetowych i administrowaniu nimi.

Zawsze też szukałem sposobu na zarabianie przez internet, gdzie do pracy wystarczyłby tylko komputer i dostęp do internetu. Wiedziałem, że to możliwe. Internet jest tak potężnym narzędziem, że czasami sam ze zdziwieniem spoglądam na to jak bardzo rozwinął się, jak towarzyszy nam dosłownie na każdym kroku.


Jak zaczynałem zarabianie w internecie?
Na początku zajmowałem się tworzeniem oraz zarządzaniem swoimi stronami www. Starałem się monetyzować treści oraz rozwijać się w temacie projektowania witryn internetowych. Uczyłem się na własnych błędach, realizowałem kolejne pomysły (blogi, portale, sklepy internetowe) i publikowałem w internecie. Wszystko wyglądało fajnie, tylko, że nie udało mi się w ten sposób osiągać wystarczających zarobków.
Postanowiłem swoją uwagę skupić na czymś innym, jednak nie porzuciłem własnych stron, ponieważ mimo wszystko widziałem w tym potencjał 🙂

Co było następne?
To było tak dawno, że już nie pamiętam 🙂 Z tego co sobie przypominam to była chyba sprzedaż na allegro. Na początku sprzedawałem niepotrzebne produkty, później zająłem się sprowadzaniem towaru z Chin dla Klientów (tzw. dropshipping). Wtedy były dobre marże – udawało się sprzedać towar nawet ze 100% marżą na jednym produkcie, ale działałem na małą skalę (do tego dochodziła szkoła i inne obowiązki) więc zarobki nie były duże. Traktowałem to jako dodatkowe zajęcie 🙂
Z czasem rosła konkurencja – niskie marże – roszczeniowi klienci – w końcu odpuściłem ten temat.


Porzuciłem zarabianie w internecie – poszedłem do pracy na etacie.
Zarabiałem, więc przyszedł czas na inwestycje
🙂

Tak. Miałem pieniądze, konsekwentnie je odkładałem (mieszkałem z Rodzicami, więc moje wydatki nie były duże), postanowiłem szukać szansy na ich pomnożenie. Popularne konta oszczędnościowe czy lokaty nie były zbyt dobrą opcją inwestycyjną ze względu na małą stopę zwrotu inwestycji.
Ile można było z tego zarobić rocznie – 2, 3%? Przyznasz, że to śmieszny procent w skali roku nawet jak na zarobek pasywny.
No dobra, szukałem dalej – gdzie znajdę najwięcej informacji? W internecie! No więc szukam i trafiłem na programy revshare. Tak oto wróciłem do zarabiania w internecie. Analizowałem programy, uczyłem się na co zwracać uwagę podczas wyboru inwestycji. Myślałem sobie, że jest to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie, w dodatku pieniądze same pracowały, a tzw. adpacki wypracowywały określony % zysku. Z lokatą nie było nawet porówniania. W revshare przy uwzględnieniu procentu składanego można było zarobić np. 100% rocznie, więc wiadomo co było lepszą opcją.


Było tylko jedno ale…
Programy revshare upadały. Nie miały stabilnych podstaw aby funkcjonować. Ryzyko było wysokie do tego niepewnośćZaczęły pojawiać się KRYPTOWALUTY!
Wraz z nimi pojawiły się nowe możliwości. Zacząłem koncentrować się na tym sposobie. Wypłacane pieniądze z revshare inwestowałem w różne kryptowaluty. Po drodze oczywiście edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja oraz ciągłe obserwacje rynku. Zacząłem zarabiać konkretne pieniądze. Kursy rosły, później rynek się uspokoił, aby w końcu nadeszła prawdziwa hossa i euforia na tym rynku. To co udało się zarobić w revshare było niczym w porównaniu do kryptowalut. Tutaj był jeszcze jeden plus – mianowicie pieniądze nie były zamrożone tak jak w revshare. W każdej chwili mogłem sprzedać krypto na giełdzie i wypłacić zyski. W revshare tak dobrze nie było…


Wszystko pięknie funkcjonowało aż do grudnia 2017r. (wiadomo raz było lepiej, raz gorzej ale dało się zarabiać np. na inwestycjach średnioterminowych) Kurs został mocno napompowany i do teraz odczuwamy tego skutki. Na ten moment skończyły się spektakularne zarobki, a zaczął się czas oczekiwania na wzrosty.


Zacząłem się zastanawiać – w jaki sposób dalej zarabiać? Do tego chciałem, aby były to stabilne zarobki przy jak najmniejszym ryzyku. Po szybkim zastanowieniu wybrałem kopanie kryptowalut. Wiedziałem, że jest to bezpieczna forma inwestycji, gdyż zarobki z kopania nie są tak uzależnione od wahań kursu danej kryptowaluty. Poza tym była jeszcze opcja polecania, więc zarabianie w ten sposób było bardzo kuszące – wydobywanie kryptowalut w realnej Kopalni ETH + dodatkowo nieograniczone profity z polecania innym kopania kryptowalut – postanowiłem zaangażować się w to na 100%. Wiadome było, że przy polecaniu trzeba będzie się trochę napracować, ale będzie warto!

Tak pozostało do dnia dzisiejszego.

Rozwijam stronę kryptoinwestycja.info, zarabiam na kopaniu kryptowalut, buduję „doskonały” Team, gdzie pomagam, doradzam oraz tłumaczę krok po kroku jak odnieść sukces w tej branży i jak zarabiać w internecie. Konsekwentnie realizuję wyznaczone cele, a dzięki wytrwałości codziennie jestem naszpikowany nową dawką energii i motywacji do działania 🙂

Od czasu do czasu mam zamiar brać jakieś zlecenia – stworzyć komuś stronę www, czy naprawić komputer. Po prostu to lubię i w tej dziedzinie także chciałbym się rozwijać.


Kiedy potrzebuję urozmaicenia (nie można tylko siedzieć przed kompem :)) wyjeżdżam sobie na cały dzień i rozrywkowo spędzam czas. Mamy teraz wakacyjny sezon więc już niedługo wybieram się na dłuższy wypad do kilku europejskich krajów i właśnie to podoba mi się w tej pracy najbardziej – robisz co chcesz, kiedy chcesz, bez ograniczeń (a nie przepraszam – ogranicza mnie tylko własna wyobraźnia :)).


Podsumowanie.
Nie spodziewałem się, że tak się rozpiszę na tej stronie, ale dzięki temu poznałeś moją „karierę” zarabiania w internecie, która trwa już jakieś 10 lat i mam nadzieję że potrwa jeszcze bardzo długo.
Standardowo zapraszam Cię do komentowania oraz do zadawania pytań jeśli chcesz wiedzieć coś więcej lub potrzebujesz pomocy aby zacząć zarabianie w internecie na kryptowalutach.

Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂
Mateusz Krużycki; Krypto Inwestor 🙂