wpłaty w kopalni ethereum Independent Enterprise w PLN

Od teraz w Independent Enterprise kupisz kontrakt za złotówki!

Cześć! Przedstawiam Wam najnowszą informację prosto z Kopalni IE:

Firma akceptuje płatności w PLN.
Od teraz masz możliwość zakupu mocy obliczeniowej na wydobycie kryptowaluty Ethereum za pomocą przelewu bankowego.Jest to świetna informacja. Klienci mogą łatwiej inwestować w wydobycie kryptowalut, nawet Ci którzy nie radzą sobie zbyt dobrze z obsługą Giełdy krypto itp.
Cały proces został znacznie uproszczony. My wybieramy metodę płatności PLN, robimy przelew na wskazane konto bankowe, kantor wymiany walut przyjmuje wysłaną przez nas kwotę, zamienia na ETH i przesyła coiny do Independent Enterprise. Nasz kontrakt zostaje kupiony.


Uważam, że nowi, jak i dotychczasowi klienci docenią możliwość płacenia bezpośrednio w PLN za pomocą zwykłego przelewu bankowego. Firma stara się sprostać oczekiwaniom Użytkowników i jak dotąd świetnie im to wychodzi.
Sądzę, że IE zmierza w dobrym kierunku. Dzięki nowym możliwościom i systematycznemu rozwojowi nabierają rozpędu i z pewnością zyskają sobie sympatię niejednej osoby chcącej zarabiać przez internet.


Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest Independent Enterprise i jak Ty możesz razem z nami zarabiać na kopaniu kryptowalut koniecznie sprawdź ten wpis opisujący wydobycie kryptowalut –> KOPANIE KRYPTOWALUT W INDEPENDENT ENTERPRISE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *