FAQ odpowiedzi na pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie zarabiania na kryptowalutach

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania cz. I

Z uwagi na liczne pytania zadawane przez zainteresowane osoby postanowiłem dodać wpis z odpowiedziami. Każde zadane pytanie oczywiście otrzyma osobną odpowiedź na maila.


„Czy kopanie kryptowalut jest bezpieczną inwestycją?”
Odp: Inwestycja w kopanie kryptowalut niesie za sobą pewne ryzyko, ale nie jest ono wysokie. Inwestycja w wydobycie jest (moim zdaniem) najlepszą i najmniej ryzykowną formą inwestycji w kryptowaluty.„Czy dostanę gwaranację, że będę zarabiał?”
Odp: To jest biznes, a w biznesie nie ma gwarancji. Cały model zarabiania został tak skonstruowany, aby wszystko funkcjonowało poprawnie. Szanse niepowodzenia w tym biznesie są niskie – kurs Ethereum musiał by spaść bardzo nisko, co jest mało prawdopodobne. Jeśli coś w danym biznesie funkcjonuje niepoprawnie informuję o tym osoby w teamie.„Kupiłem kontrakt, ale nie nalicza mi wydobytych coinów”
Odp: Kontrakt zaczyna obowiązywać od 31 dnia po zakupie mocy wydobywczej. Wtedy rozpoczną się naliczenia.„Czy mogę kupić więcej niż jeden kontrakt”
Odp: Tak, ale aby kupić większy kontrakt na wydobycie Ethereum trzeba mieć wszystkie niższe kontrakty. Przykład – jeśli chcesz kupić najniższy kontrakt Beta musisz mieć wszystkie kontrakty ALpha.„Ile mogę zarobić?”
Odp: To zależy czy chcesz polecać, czy nie. Jeśli tak zarobki są nieograniczone! Specjalnie rekomenduję polecanie, aby nasz Team zarabiał jeszcze więcej.
Zarobki z wydobycia zależą także od wartości wykupionego kontraktu. Im więcej zainwestujesz w wydobycie, tym więcej zarabiasz. Naliczenia z kontraktu otrzymujesz przez 18 miesięcy. Średni zysk z wydobycia to 100%, czyli podwajasz wkład w 100% pasywnie + dodatkowe możliwości z polecania itp. Zysk jest zależy od kursu ETH.


„Czy potrzebna jest jakaś wiedza, aby zarabiać”
Odp: Nie, wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera. Jeśli sobie z czymś nie poradzisz służę pomocą 🙂Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *