motywacja do działania w internecie

Potrzebujesz motywacji? Brakuje Ci wsparcia najbliższego otoczenia…?

Motywacja, rozwój osobisty, wsparcie w działaniu, zarabianie w internecie.

Osiąganie wyznaczonych celów.

Wskazówki „jak zacząć” + moja historia.


Czy potrzebujesz silnej motywacji, aby zacząć działać, rozwijać się, iść „pod prąd” wbrew przekonaniom (złudnym zresztą) niektórych osób?
Chciałbyś robić coś innego niż większość – pracować inaczej, zarabiać więcej i mieć wolny czas kiedy chcesz, a nie kiedy praca Ci na to pozwala?

Czy Twoje najbliższe otoczenie nie rozumie czego chcesz, o czym marzysz, czego pragniesz i uważa, że nie osiągniesz tego co chcesz?


Doskonale Cię rozumiem – też tak miałem. Praca na etacie dla mnie to było za mało. Być może dlatego, że nie była zbyt wymagająca, ja chciałem czegoś więcej. Postanowiłem, że nie będę tkwił w miejscu i dopóki mogę będę przynajmniej próbował robić to co lubię i przede wszystkim będę w stanie na tym zarabiać.

Jak zaczynałem? Od inwestycji – w tzw. programy revshare. Zarobione pieniądze na etacie postanowiłem wpłacić do tego typu programu (było to łącznie ok. 8 tys. zł). Każdy w ten sposób mógł zarabiać i to mi się spodobało. Dostawałem naliczenia, reinwestowałem i coś tam zarabiałem. Było tylko jedno ale… Te programy nie były stabilne, okazały się bez przyszłości – upadały, gdyż nie miały konkretnego źródła finansowania i większość działała jak zwykłe piramidy finansowe.

Nagle pojawiły się kryptowaluty – giełda – pierwsze większe pieniądze. Hossa. Później rynek się uspokoił i nie było tak spektakularnych zarobków. Jak jest teraz na giełdzie kryptowalut sam dobrze wiesz 🙂
Od początku, kiedy dowiedziałem się o kryptowalutach wiedziałem, że można je wydobywać, czyli kopać i w ten sposób regularnie zarabiać. Myślałem nad własną koparką, jednak po przemyśleniu tego tematu odpuściłem (tutaj masz wpis na ten temat: analiza).

Cały czas szukałem sposobu aby zarabiać na kryptowalutach (poza giełdą) regularnie i w miarę bezpiecznie – zdecydowałem się na zakup kontraktu na moc wydobywczą w Independent Enterprise. Biznes okazał się strzałem w dziesiątkę 🙂 Miał „realne podłoże” – zyski z kontraktów wypłacane były z prawdziwych zysków Firmy, czyli to co wykopią koparki, więc wiedziałem, że nie będzie problemu z płynnością finansową Firmy. To mnie przekonało, ale przecież miałem pracować, więc wypadałoby coś działać, a nie tylko zarabiać w 100% pasywnie 🙂 Na szczęście w IE jest taka możliwość dzięki polecaniu wydobycia innym osobom. Wiedziałem jaki jest potencjał w takiej metodzie zarabiania i jak dużo i długofalowo można zarabiać.
Nie ma tutaj ograniczeń – nie ograniczają zarobki, pracujesz kiedy i ile chcesz, sam o wszystkim decydujesz. Taka praca nie obciąża Cię psychicznie. Możesz być po prostu wolnym człowiekiem!Nie masz wsparcia w najbliższym otoczeniu (rodzina, przyjaciele, znajomi)?
Prawda jest taka, że najprawdopodobniej będziesz musiał przestawić swoje myślenie na tzw. właściwy tor. Konieczne będzie obranie odpowiedniego kursu i trzymania się go (konsekwencja i determinacja są niezwykle ważne). Mówiąc krótko – musisz dążyć do celu – a jeśli go osiągniesz zobaczysz jaki będziesz z siebie dumny 🙂

Powiem Ci jak u mnie nastąpiła „zmiana myślenia”:
Skupiłem się na sobie – nie patrzę na to co inni sądzą na mój temat. Robię to co uważam za słuszne, a jeśli popełnię błąd nie obwiniam się za to i przede wszystkim nie żałuję! Zamiast tego zastanawiam się co zrobiłem źle i albo staram się to naprawić (jeśli się da) lub przynajmniej więcej nie popełniać tego samego błędu.
Pamiętaj – nie myli się tylko ten co nic nie robi! Popełnianie błędów nie jest niczym złym (choć oczywiście lepiej popełniać ich jak najmniej).

Teraz jeśli ktoś negatywnie odnosi się do mojej pracy, mojej firmy i stwierdza, że jest to nierealne i nie jest to prawdziwa praca to nawet to do mnie nie trafia 🙂 Wpada jednym uchem, a wypada drugim 🙂 Jeśli to ktoś z mojego najbliższego otoczenia (np. rodzina) to w ramach rozmowy przedstawiam swoje racje i nagle okazuje się, że nie jest to takie głupie. Jeśli osoby są z dalszego otoczenia nawet specjalnie nie tłumaczę. Uśmiecham się tylko i dalej z mocnym przekonaniem robię swoje.

Cały czas cisnę do przodu – rozwijam się, edukuję i przede wszystkim próbuję nowych rzeczy. Dopóki się staram i działam mam takie silne przekonanie, że mi się uda osiągnąć co tylko sobie wymarzę 🙂
Sam „steruję” swoim myśleniem, bo wiem, że jeśli będę taki jak większość (marna praca i zarobki, brak perspektyw zawodowych, mało czasu wolnego) to nie będę zadowolony.

Musisz pamiętać, że nie jesteś pierwszą osobą, która próbuje zarabiać przez internet. Wielu osobom się to udało (np. mi) – więc jest to możliwe i jak najbardziej jest to w Twoim zasięgu.BARDZO WAŻNE!!!
Pamiętaj, że to Ty odpowiadasz za swoje życie i to Ty musisz je przeżyć!
Ograniczenia są tylko w Twojej głowie – jeśli się postarasz nie będzie ich wcale!

Zdecyduj co jest dla Ciebie najważniejsze, co chcesz robić, co osiągnąć. Nie zapomnij, że warto próbować!


Najwyższy czas zacząć, a jeśli chcesz zarabiać tak jak ja – lekko, łatwo i przyjemnie – pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz – zapraszam Cię do wpisów poniżej – znajdziesz tam potrzebne informacje:
Zarabianie na kopaniu kryptowalut
Jak kupić swoje pierwsze kryptowalutyMam nadzieję, że powyższy wpis będzie dla Ciebie odpowiednią dawką motywacji i uda Ci się pokonać słabości, aby rozpocząć swój własny biznes online.
Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź masz pytania – skontaktuj się ze mną. Jestem do Twojej dyspozycji.Powodzenia, życzę Ci wysokich zarobków 🙂
Pozdrawiam 🙂
Kryptoinwestor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *