Zajmujemy się bzdurami! Zacznij wreszcie ogarniać swoje finanse!!!

Tak, tak moi Drodzy – kolejna dawka motywacji do działania i ogarnięcia się w życiu!!!
Wybaczcie ton, ale pora by ktoś powiedział jak jest!
To, że znajdujesz się w jakimś położeniu wcale nie oznacza, że nie ma szansy na zmianę.
Zacznij działać, poszerzaj horyzonty, myśl przyszłościowo!
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek kupić coś niepotrzebnego, wydać pieniądze na rzecz której kompletnie nie potrzebujesz tylko dla tego, że inni to mają bo jest taka moda, lub reklama wzbudziła w Tobie żądzę posiadania danego towaru?


Drogi Czytelniku! To tak działa!!!
Reklama ma uświadomić Cię, że właśnie tego produktu potrzebujesz! Masz wydać pieniądze! Liczą się wyniki sprzedaży.
Pracujecie całymi dniami na etatach aby zarabiać pieniądze i wydawać oraz kupować i jak najszybciej pozbyć się zarobionych pieniędzy.
Wydajemy i wydajemy zarobione pieniądze, ale czy tak łatwo jest je zarobić jak wydawać? W większości przypadków nie, więc należy to zmienić!


Dlaczego większość Polaków nie ma oszczędności lub ma odłożone jakieś małe sumy?
Bo nie troszczy się o swoje finanse! Oprócz pracy na etacie NIE ROBI NIC aby zarabiać więcej, np. budując aktywa które wkładały by pieniądze do kieszeni. Nie wykorzystuje możliwości jakie mamy i przez to stoi w miejscu, lub nawet się cofa. Tak – jeśli stoimy w miejscu to się cofamy! Możliwości są na wyciągnięcie ręki – czy je dostrzegasz, czy nie chcesz widzieć dodatkowej szansy dla siebie i Twojego portfela?


Dlaczego tak jest?
Nie wiem. Być może z powodu jakiś bzdurnych przekonań, może z niewiedzy. Być może dana osoba po prostu boi się postąpić inaczej niż jej otoczenie.
Myślisz, że kiedy ja pracowałem na etacie to moi „współpracownicy” byli sobie w stanie wyobrazić życie poza etatem? NIE!!! Dla nich jedynym sposobem na zarabianie pieniędzy była stabilna praca na etacie! To było dla nich jedyne dobre rozwiązanie.

Zadaj sobie pytania – czego oczekujesz i czy aktualnie jesteś zadowolony ze swojej sytuacji finansowej? Czy możesz np. przeznaczyć miesiąc czasu na odpoczynek od pracy? Czy liczysz na emeryturę i dopiero wtedy będziesz mógł przestać pracować tak dużo jak teraz?

Jeśli na ostatnie pytanie odpowiedziałeś twierdząco to mam dla Ciebie informacje – zacznij budować aktywa, czyli inwestuj w rzeczy, które np. co miesiąc będą wkładały Ci pieniądze do kieszeni. Regularnie. To pieniądze będą pracowały dla Ciebie, a nie odwrotnie! Na tym polega biznes, na tym polega zarabianie! Na emeryturę będziesz mógł odejść przed osiągnięciem wieku emerytalnego – na Twoich zasadach!Jakie aktywa kupować?
Mogą to być mieszkania na wynajem. Możesz zainwestować w złoto, srebro, inne kruszce lub np. w kopanie kryptowalut. Możliwości jest wiele. Ważne aby inwestycja się zwracała i pieniądze pracowały DLA NAS!
Podam Ci przykład w jaki sposób funkcjonuje takie aktywo na podstawie kopania kryptowalut: masz środki pieniężne na inwestycję. Inwestujesz w kontrakt na wydobycie kryptowalut np. 1000$ – przy aktualnym kusie 1000 * 3,695 daje 3695 zł. Załóżmy, że kontrakt przez rok wypracuje dla Ciebie 100% zysku – czyli zarobisz drugie 3695 zł. Kontrakt nadal pracuje jeszcze 6 miesięcy a Ty zarobiłeś 3695 zł nic nie robiąc! Twoje pieniądze się pomnożyły, dzięki temu, że wybrałeś dobrą i skuteczną inwestycję. Teraz masz już 7390 zł – możesz dalej inwestować w przeróżne aktywa. Możliwości zarabiania w internecie masz sporo.
Z czasem, kiedy zbudujesz sobie takie portfolio inwestycyjne zobaczysz, że zarobienie 2, 3 czy 5 tys. zł miesięcznie będzie procesem automatycznym, bez Twojej ingerencji. Co miesiąc dodatkowo taka kwota na Twoim koncie – fajnie, co nie??? To co kiedyś wydawało się niemożliwe, dzisiaj się urzeczywistniło!


Najważniejsza zasada (której sam się trzymam):
Musisz zarabiać więcej pieniędzy niż wydajesz – czyli musisz inwestować lub przynajmniej odkładać do skarpety część swoich zarobków miesięcznych. Osobiście uważam, że powinno to być minimum 10% z zarobków miesięcznie. Wtedy, kiedy nadarzy się możliwość dobrej inwestycji lub nagła potrzeba gdzie niezbędne będą pieniądze masz możliwość zdecydowania i przeznaczenia określonej sumy pieniędzy na odpowiedni cel.


Wiesz na czym ja zarabiam. Nie musisz na nowo odkrywać Ameryki, aby zarabiać pasywnie na inwestycjach. Wystarczy wykonać określone kroki i konsekwentnie zmierzać do celu. Ot, cała flozofia. Tylko od Ciebie zależy jaką decyzję podejmiesz i jakich wyborów dokonasz. Ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia, samych trafnych wyborów i wypchanego portfela.
Pozdrawiam Cię serdecznie!
Krypto Inwestor 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *