najlepsza inwestycja w internecie zarabianie na kryptowalutach

ZARABIAJ i INWESTUJ. Najszybszy sposób na bogactwo.

Co zrobić, aby osiągnąć bogactwo oraz wolność finansową?
Jak zarabiać więcej i pomnażać swój majątek?


Temat inwestycji był już wiele razy poruszany na blogu. Zadaniem inwestora jest gromadzenie w swoim „portfolio” aktyw, które będą generowały zyski i np. co miesiąc będą wkładały pieniądze do kieszeni. Z zarobionych w ten sposób pieniędzy dalej kupujesz aktywa i w ten sposób budujesz swój stan posiadania. Z czasem będziesz zarabiał coraz więcej, oczywiście wszystko zależy od skali działania i tzw. ROI z inwestycji.


Większość osób w naszym społeczeństwie i najbliższym otoczeniu nie inwestuje swoich pieniędzy. Większość z tego co zarobią wydawają, nie odkładając nawet „na czarną godzinę”. Ale nie o nich jest ten artykuł. Teraz skupimy się na sobie i na swoim portfelu inwestycyjnym.


Załóżmy, że w tej chwili Twoje miesięczne zarobki wynoszą 3000 zł na rękę. 2000 zł to tzw. wydatki na życie. Zostaje Ci wolne 1000 zł co miesiąc. Dużo czy mało? Moim zdaniem jest to dobra kwota, aby zacząć. Do inwestycji nie potrzebujesz od razu 100 tys. zł (chyba, że chcesz inwestować w nieruchomości). Z małych kwot da się zrobić znacznie większe (np. kryptowaluty – podczas hossy). Jeśli postanowisz np. inwestować część oszczędzonej kwoty w kopanie kryptowalut (tak jak ja to robię) i co miesiąc systematycznie kupować kontrakty na wydobycie za 111$ = ~420 zł to szybko zbudujesz portfel inwestycyjny, który zapełnisz aktywami. Jeśli cały kontrakt wypracuje dla Ciebie 100% lub 150% (w IE wydłużono kontrakty aż do 2 lat, więc zarabiamy dłużej i więcej) to z jednego kontraktu zarobisz przykładowo 420, lub 630 zł (z odkładanych 420 zł miesięcznie!). Pomnóżmy to razy 12 miesięcy odkładania 420 zł miesięcznie – łącznie zainwestujesz 5040 zł (przez 12 miesięcy), a zarobisz na tym 7560 zł! Dodatkowo, pasywnie – pieniądze same dla Ciebie wypracują zysk. W ten sposób wartość Twojego portfela inwestycyjnego będzie wynosić 12600 zł!Jak zacząć inwestować w aktywa?
Szukasz inwestycji. Kiedy znajdziesz analizujesz – ile chcesz zainwestować, jakie jest ryzyko, jaka stopa zwrotu z inwestycji, w jakim czasie + ewentualnie moment wyjścia (także w przypadku straty), gdyż jak wiesz biznes czyli również inwestowanie wiąże się z ryzykiem.
Analiza wybranej inwestycji jest kluczowym czynnikiem. Powinna być robiona „na chłodno”, bez emocji. Warto czasami zasugerować się opinią innych osób doświadczonych w inwestowaniu np. w dany instrument finansowy.

Decyzja należy tylko do Ciebie – sam musisz podjąć trafną decyzję.
Dostaniesz tylko to na co się odważysz 🙂
Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *