wzrost ceny BTC hossa na rynku

Zielono na rynkach – czy chcą oskubać nas z kasy???

Zielono na rynkach – czy chcą oskubać nas z kasy???

Wchodzę dzisiaj na coinmarketcap i ze zdziwieniem obserwuję przełom na rynku Bitcoin oraz altcoinów. Praktycznie na całym rynku zielono – wzrosty po 10, 20% w skali dnia. Bitcoin obecnie kosztuje trochę ponad 7400$. Obserwujemy silny wystrzał w górę i teraz rodzi się pytanie – czy jest to powrót BTC na właściwy tor, czyli trend wzrostowy i od teraz rynek będzie tylko w trendzie wzrostowym, czy to tylko manipulacja dużych graczy i chcą od nas wyciągnąć kasę po czym dalej ciągnąć kurs w dół?


Musimy zapłacić za BTC 7400$ – dużo ludzi z entuzjazmem zareaguje na tą wiadomość, bo myśli, że będzie dalej rosło i rosło. Analizy techniczne traderów to potwierdzają, jednak ja uważam, że nie ma czego analizować na tym etapie 🙂
Jak będzie dalej – nikt tego nie wie. Nie da się tego przewidzieć, można tylko spekulować. Ja myślę, że to chwilowe odbicie w górę i niebawem z powrotem ruch w dół.


Podejdź do tej sytuacji rozważnie. Jeśli chcesz to inwestuj na rynku, ale jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli to sugeruję podjąć właściwe kroki i pozbyć się nieudanej inwestycji sprzedając coiny. Określ odpowiednią stawkę wejścia oraz moment wyjścia z transakcji jeszcze przed inwestycją. Pozwoli Ci to uchronić kapitał.
Nie daj się zwieść emocjom – rozsądne podejście do inwestowania jest tutaj kluczowe.


To takie info na szybko.
Zrobisz oczywiście jak będziesz chciał. Decyzja należy do Ciebie.

Pozdrawiam.
Krypto Inwestor 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *